Álom.
Buborék.
Öröm.
![]() |
| Szamócaa*__* |
| (21:48) V!kt0R: | hello itt vagy? |
|---|---|
| (22:07) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | szijja megyek majd hnap besz |
| (22:07) V!kt0R: | előtte 1 perc |
| (22:07) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | ok mondd |
| (22:07) V!kt0R: | nem a pokol? kár hogy mentem |
| (22:07) V!kt0R: | nem téged okollak de na |
| (22:07) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | miwan ?? |
| (22:07) V!kt0R: | tiszta fos volt az egész |
| (22:07) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | jah bocs |
| (22:07) V!kt0R: | az a tábor |
| (22:08) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | én nenm akartam nagyon bocs |
| (22:08) V!kt0R: | jolvan na ha a sors igy akarta |
| (22:08) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | sztem a fogkrémezés jó buli vt : DD de tényleg bocs |
| (22:09) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | azt hittem jobban sül ell |
| (22:09) V!kt0R: | meg alapbol az egész is fos volt |
| (22:09) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | tudom |
| (22:10) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | sajnálom de megyek mert betegvok |
| (22:10) V!kt0R: | na hello akkor jobbulást |
| (22:10) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | szijja |
| (22:10) V!kt0R: | hello |
| (22:10) ·ρ·ι·¢·ú· я·™: | köszi : ) |